• تلفن: 09139537935
  • ایمیل: info@sayanchap.ir
  • ساعات کاری: شبانه روزی
چاپ روی پرچم

چاپ پرچم

پرچم ها روش بسیار خوبی برای جلب توجه سایرین به لوگو ، برند و یا برای اعلام یک رویداد مهم مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید از پرچم ها چه در سطح خیابان و چه در محل شرکت به صورت پرچم رومیزی و یا پرچم تشریفات استفاده کنید. تمامی چاپ روی پرچم ها با استفاده از یک پروسه رنگ مستقیم به چاپ می رسند. یعنی اینکه رنگ در داخل پارچه رسوخ می کند. شما می توانید با قیمت بسیار پایین و با وجود یک طرح بسیار جذاب با رنگ ها و تصاویر منحصر به فرد و قرار گیری پرچم در جای مناسب راهکاری بسیار عالی برای جلب توجه دیگران به برند و لوگوتان باشد.

چاپ پرچم رومیزی

اشاره کرد که پرچم های رومیزی یکی از نماد های مهم سازمانی به شمار می آیند و از موارد بسیار مهم در زیبایی دکوراسیون ادارات و سازمان‌ها می باشند و بصورت تعداد سفارش داده می شوند . به یاد داشته باشید حضور این پرچم ها در هر مغازه و شرکتی می تواند تاثیر زیادی بر روی مشتریان شما گذاشته و همین طور در عکس برداری تبلیغاتی بیانگر اعتبار مجموعه شما باشد. اگر هم در نمایشگاه یا همایش خاصی شرکت می کنید و یک بخش برای صحبت با مراجعه کنندگان به صورت کانتر یا کوریدور در نظر گرفته اید، حتما سعی کنید از این پرچم ها استفاده کنید .
چاپ پرچم تشریافت

چاپ پرچم تشریافت

که بیشتر در مراکز و سازمان ها و شرکت های معتبر به نشانه و نماد اعتبار و اقتدار آن مرکز مورد استفاده قرار می گیرند. مناسب ترین سایز از نظر زیبایی شناسی در ساخت یک پرچم تشریفات سایز 150 در 90 هستند و سایزهای دیگر استاندارد نبوده و از نظر زیبایی شناسی مناسب نمی باشند .جنس پارچه های مورد استفاده در تولید پرچم تشریفات معمولا از جنس جیر یا ساتن است .
نمونه دیگری از چاپ روی پرچم , چاپ روی پرچم تبلیغاتی است که ابزارهایی هستند که به عنوان هدایای تبلیغاتی هم می توان از آن نام برد.باتوجه به نقش مهم پرچم های تبلیغاتی عنوان رسانه ای در حوزه گرافیک محیطی، می توان گفت که به موازات سایر اقلام گرافیک محیطی و شاید مهم تر از آن، ارائه تعریفی جامع و اصولی در جهت طراحی پرچم تبلیغاتی امری ضروری به نظر می رسد.
با همکاران مجرب مادر چاپ سیلک سایان همراه باشید تا راهنمائی های لازم را جهت انواع چاپ روی پرچم ارائه دهیم .