• تلفن: 09139537935
  • ایمیل: info@sayanchap.ir
  • ساعات کاری: شبانه روزی
چاپ برچسب اموال

چاپ لیبل

یکی از انواع برچسب‌هایی که بسیار مورد توجه شرکت‌ها قرار می‌گیرد،چاپ برچسب اموال است که یکی از محصولات قیمت مناسب چاپ سیلک سایان میباشد . چاپ برچسب اموال به وسایل مورد نظر و همچنین کلیه وسایل آماده برای فروش چسبانده می‌شوند و اغلب بارکدهایی دارند که کار پیگیری را راحت‌تر می‌کند.
در حالی که چاپ برچسب‌ اموال ابزاری ضروری برای اکثر سازمان‌ها به حساب می‌آید اما عده‌ای نمی‌دانند که برای کسب نتایج بهینه، این برچسب‌ها را باید کجا نصب کنند. بعضی هم حتی به این باور غلط اعتقاد دارند که برچسب اموال باید جایی دور از دید روی وسایل چسبانده شود. اما همین‌جا باید ذکر شود که برچسب اموال، حتی وقتی از متریال قابل تخریب ساخته شده و جنس ضد تحریف هم نداشته باشد , برای بهره بردن از این ویژگی برچسب اموال باید آن را در محلی قابل مشاهده نصب کرد.
از چاپ برچسب اموال برای شماره گذاری اموال اداره جات و یا سازمان ها استفاده می شود.جهت پلمپ و گارانتی اجناس نیز مورد استفاده قرار می گیرد .البته در هر جایی می توان استفاده نمود و فقط مخصوص شماره گذاری اموال شرکت ها نمی باشد.لیبل اموال دارای چسبندگی بسیار بالایی  می باشد و در صورت جدا نمودن آن از محلی که قبلا به آن چسبیده است ،مخدوش می شود و به صورت خرد شده جدا می شود زیراخاصیت خرد شوندگی دارد.