• تلفن: 09139537935
  • ایمیل: info@sayanchap.ir
  • ساعات کاری: شبانه روزی

چاپ فولدر

چاپ فولدر یکی از پربازده ترین محصولات چاپ سیلک سایان میباشد . فولدر ابزاری است که از طریق آن می توان دسته ای از اوراق و اسناد را به صورت منظم و ترتیب شده در کنار هم قرار داد و نگهداری نمود. فولدر در جنس ها و شکل های مختلفی ساخته و استفاده می گردد که رایج ترین آن فولدر های مقوایی با چاپ رنگی می باشد.چاپ فولدر های مقوایی دارای محدودیتی از نظر شکل و انداره نمی باشند . چاپ فولدر ها بر اساس خواست مشتری و نوع کاربردشان طراحی می شوند. از شرکت های بزرگ گرفته تا دانشجویان و دانش آموزان مخاطبان این ابزار هستند. چاپ فولدر افزون بر جنبه محافظتی و بسته بندی برای اسناد و مدارک، به عنوان یک ابزار تبلیغاتی و اطلاع رسانی نیز بکار برده میشود .

چاپ پوشه

 

از چاپ پوشه هم در ادارات ، مدارس ، نمایشگاه ها و بنگاه ها استفاده میکنند و در هر شرکتي مدارک چاپي و يا اوراق اداري و يا بروشور و … وجود دارد که براي محافظت بيشتر از آنها جهت بايگاني کردن و حمل و نقل از پوشه استفاده مي کنند. چاپ پوشه ها مي تواند در هر اندازه باشد اما کاربردي ترين اندازه براي آن سايز A4 و A3 مي باشد .
جنس چاپ پوشه های تبلیغاتی از چیست؟اغلب از طلق می باشد که این جنس باعث میشود پوشه پاره نشود و ضد آب باشد. پوشه های طلقی از نظر کارایی برای اسناد و مدارک مناسب می باشد و در نمایشگاه های ماشین و تمامی شرکت ها و ادارات دولتی و خصوصی مورد استفاده قرار میگیرد . بر روی این نوع پوشه ها از چاپ طلا کوب با کلیشه فلزی استفاده میشود .
پوشه های طلقی به دلیل ماندگاری بالایی که دارند می توانند گزینه ی خوبی برای هدیه به مشتریان باشند این نوع پوشه ها از تنوع رنگ بالایی برخوردارند .
تنها کافیست با ما در چاپ سیلک سایان همراه باشید تا انواع چاپ پوشه و چاپ فولدر را با بهترین کیفیت به شما ارائه دهیم .