• تلفن: 09139537935
  • ایمیل: info@sayanchap.ir
  • ساعات کاری: شبانه روزی
چاپ روی لیوان

چاپ روی لیوان

چاپ روی لیوان توسط چاپ سیلک سایان در کمترین زمان ممکن انجام میشود . ما در چاپ سیلک سایان طرح دلخواه یا لوگو متناسب با مراسمتان را بر روی لیوان چاپ می کنیم .
یک لیوان که تصویر زیبا روی آن چاپ شده باشد می تواند هم به عنوان یک وسیله تزئینی مورد استفاده قرار بگیرد و هم به عنوان یک هدیه و یادگاری بسیار زیبا و جالب باشد. شما میتوانید این کار را خودتان انجام دهید و برای عزیزترین دوستتان این کادوی زیبا را آماده کنید .

چاپ روی لیوان به دو روش صورت میگیرد :


1 – چاپ به روش سابلیمیشن که در آن کوتینگ ماده ای ست که سطح بیرونی لیوان های سرامیکی مذکور توسط آن آغشته و سپس در دمای کوره خشک میگردد. سپس این لیوان ها آماده ی چاپ مخصوصی به اسم چاپ سابلیمیش می شوند. چاپ سابلیمیشن روی لیوان های مذکور با دستگاه های مخصوص سابلیمیشن و بدون محدودیت رنگ انجام می گیرد. یعنی مهم نیست طرح و رنگ شما چه چیزی می باشد.از انواع لیوان های کوتینگ شده مخصوص این کار می توان به لیوان سفید ساده، لیوان های دسته و داخل رنگی، لیوان های حرارتی، لیوان های یخی و همچنین لیوان های دسته عروسکی اشاره کرد.
2 – چاپ به روش کوره ای که نوع دیگری از لیوان ها میباشد که فاقد کوتینگ است. در واقع نحوه تولید آنها به صورت معمول بوده و صرفا برای چاپ تولید نمی گردند. این لیوان های سرامیکی معمولی بوده و هنگام تولید بدون چاپ و یا ماده ی افزودنی جهت آماده سازی برای چاپ می باشند. رنگ های مورد استفاده در این نوع چاپ مخصوص بوده و با استفاده از شابلون های مخصوص روی ظروف جایگذاری میگردد.
چاپ روی لیوان ها با رنگهای مختلف و با کیفیت چاپ بی نظیر کاملا قابل استفاده و شستشو نیز می باشد و برخلاف لیوان های یکبار مصرف، دوام بالائی داشته و در دراز مدت موجب صرفه جوئی در هزینه ها میگردد. همچنین برخی از ویژگی های این چاپ شامل امکان چاپ عکس، لوگو و آرم روی لیوان، استفاده از لیوان تبلیغاتی به عنوان بهترین هدیه تبلیغاتی، کاربری در سازمان ها، ارگان ها و شرکت ها می باشد .