• تلفن: 09139537935
  • ایمیل: info@sayanchap.ir
  • ساعات کاری: شبانه روزی

چاپ روی خودکار

چاپ روی خودکار را می توان یکی از ارزانترین هدیه های تبلیغاتی نام برد که معمولأ قیمتی پایین تر و مناسب تر از سایر هدیه ها دارند که توسط چاپ سیلک سایان صورت میگیرد . در بین هدیه های تبلیغاتی ، شما می توانید یک مجموعه گسترده ای از خودکار تبلیغاتی را در دسته بندی هایی شامل:خودکار تبلیغاتی پلاستیکی، خودکار تبلیغاتی فلزی و خودکارهای چند منظوره را خریداری کنید. در هر رده، گزینه های مختلفی در دسترس هستند.
چاپ خودکار به روش چاپ تامپو صورت میگیرد که در آن باید برای انجام عمل چاپ از یک قالب مخصوص برای فیکس کردن خودکار ، استفاده شود و محصول مورد نظر را در قسمت مشخص شده ثابت کرده و با استفاده از پد قرار گرفته در دستگاه روی محصول فشار وارد میکنیم. در حین انجام این کار ممکن است محصول بر اثر فشار وارده خراب شود بنابراین باید برای آن فیکچر ساخته شود .
چاپ خودکارها، مانند سایر اقلام، دارای بسیاری از عناصر منطبق با مد هستند. طرح های مختلف و سبک های متفاوتی از خودکارها در یک فروشگاه وجود دارد. طرح های جذاب و خلاق، توجه سایرین را نسبت به خود جذب می کنند و درنتیجه باعث افزایش شناخت نسبت به برند شما می شوند.خودکار تبلیغاتی را میتوان به صورت تکی و یا اینکه همراه با دفترچه یاداشت و سایر اقلام هدایای تبلیغاتی ارائه داد .
تنوع این محصول را به بیش از ۱۰۰ نوع محصول با رنگ بندی های زیبا و خاص رسانده ایم.این تنوع در محصول در کل کشور بی سابقه هست .
شما میتوانید با ما در چاپ سیلک سایان همراه باشید تا راهنمائی های لازم را جهت چاپ خودکار به شما ارائه دهیم .